Дисертація

Дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук тривалістю до дев'яти місяців (ми вважаємо, що якщо для зародження нового життя на землі достатньо дев'яти місяців, то і для написання кандидатської дисертації цього терміну теж досить). Що ж стосується докторських дисертацій - оптимальний термін для написання повного пакету роботи (монографія, 21-25 наукових публікацій, 15-20 апробацій на конференціях) становить 18-24 місяці.

Звичайно, існують і форс-мажорні обставини, при яких необхідно створити дисертацію в короткі терміни. У такому разі ми створюємо робочу групу, яка всі свої сили присвячує даній роботі. Найкоротші терміни для написання кандидатської дисертації становить чотири місяці, докторської дисертації - 16-18 місяців.

Наші фахівці з радістю допоможуть Вам у виборі теми. Наші можливості дозволяють нам оперативно отримати інформацію про як про захищені дисертації так і про затверджені теми дисертаційних досліджень. Ми також звертаємо увагу щоб тема дисертаційної роботи не співпадала з захищеними дисертаціями в країнах СНД.

Особливістю нашої роботи є те, що робота виконується відповідно до узгоджених етапів і, відповідно, оплата проводиться за кожен виконаний етап, після прийняття роботи замовником.

Ми усвідомлюємо, що створити ідеальний продукт, який був би позбавлений будь-яких зауважень, не можна. Тому ми зобов'язуємося вносити зауваження наукового керівника (консультанта), кафедри, опонентів і ін., Безкоштовно протягом одного року після прийняття роботи замовником.

Всю нашу наукову продукцію перед її здачею ми перевіряємо на плагіат.

І, головне, у нас завжди індивідуальний підхід до замовника.

­


Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
kandidat.in.ua – дисертації, кандидатські, докторські, статті, дипломні, курсові на замовлення. Оформіть зараз - отримайте знижку!

Контакти

  • (044) 531-53-00
    + 3 (098) 581-54-92
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про компанію

В основу створення Інформаційного центру «Ведмідь» покладено багаторічний різносторонній діалог вчених, педагогів вищої школи, практиків різних вищих навчальних закладів України ....Детальніше

Реклама

 
Scroll to top