Партнерська програма

У нас є своя "Партнерська програма", за допомогою якої у Вас є можливість мати свій додатковий високий дохід, не докладаючи високих зусиль. Чим більше клієнтів у нас, тим більше грошей у Вас.

Як це працює?

Якщо Ви хочете стати партнером. Тобто Ви стали нашим партнером і хочете заробляти, вам для цього потрібно: отримати у нас індивідуальний код. Який Ви будете повідомляти потенційним клієнтам, для них це буде знижка, а для Вас це будете реальні гроші, все тільки у виграші. .

Якщо Ви староста групи. Якщо Ви староста, ми вас вітаємо, у вас є шанс додатково заробляти. Ось як це працює: ви запрошуєте на наш сайт однокурсників, друзів, знайомих вони замовляють дисертацію, статтю, дипломну, курсову і пр. роботи і вказують при замовленні, або повідомляють менеджеру ваш "код", це буде цифробуквене набір, в результаті ваші друзі отримують знижку, а ви отримуєте % від суми їх замовлення. Це подвійна вигода і для Вас і для ваших друзів.

Для всіх всіх всіх! Якщо Ви не хочете ставати нашим партнером і Ви не староста групи, у Вас все одно є шанс заробити. Для цього потрібно дотримуватися того ж принципу. По-перше, треба бути впевненим, що Вам це цікаво. Впевнені? Відмінно, тоді просто отримаєте свій "код" і починайте заробляти! Так само якщо Ви власник інтернет ресурсу, форуму, сайту, видання пов'язаних з освітніми послугами, Ви можете подзвонити нам, і ми з легкістю обміняємося з вами посиланнями для залучення більшої кількості клієнтів.

Як отримати код?

P.S: Для того щоб отримати код та дізнатися подробиці, зателефонуйте нам або напишіть.

Тел: (044) 531-53-00 Тел. моб: (098) 581-54-92

Skype:Зателефонувати оператору Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Контакти

  • (044) 531-53-00
    + 3 (098) 581-54-92
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про компанію

В основу створення Інформаційного центру «Ведмідь» покладено багаторічний різносторонній діалог вчених, педагогів вищої школи, практиків різних вищих навчальних закладів України ....Детальніше

Реклама

 
Scroll to top