Наші автори

Дисертацію може виконувати тільки кандидат наук, його спеціальність повинна відповідати в точності, вимогам до роботи. На Ваше прохання ми зможемо допомогти Вам знайти кваліфікованого доктора наук, Вашій спеціальності. Більшість наших авторів доценти. Партнери нашого центру на сьогодні: 52 кандидати наук, з яких 36 доцентів, 17 докторів наук, 12 з яких отримали вчене звання професора, і це не точна цифра до нас постійно приєднуються нові люди, наша команда росте з кожним днем??. До того ж нами практикується взаємне рецензування виконуваних робіт. Зокрема, окремих розділів дисертаційної роботи, з метою дотримання умов конфіденційності.

Забезпечення клієнт орієнтованого підходу.

Дисертація є надзвичайно екстремально складною і незалежної діяльністю. Насправді, це і лякає багатьох студентів, аспірантів та молодих вчених. Це проект, який буде частиною вашого життя протягом досить тривалого періоду часу. Крім того, він буде визначати хід вашої академічної кар'єри, і може мати вплив на вашу професійну кар'єру. Ось чому важливо, щоб ви були залучені в процес написання дисертації в письмовій формі. За допомогою відомих засобів зв'язку, ви можете безпосередньо звернутися до керівника і вести з ним діалог. Ви також можете попросити вашого керівника, щоб він завантажив будь-яку частину вашого проекту, щоб ви могли оцінити його. Ваш керівник по роботі буде переглядати будь-які частини дисертації, поки ви не будете повністю задоволені якістю та виконанням.

Чи буде тема вашої дисертація достатньо розкрита?

Це питання хвилює багатьох дослідників, які звертаються до професіоналів. Кожна дисертація вимагає не тільки об'ємного листа, але і глибокого дослідження, яке є найбільш цінною частиною такого проекту. Ви можете бути впевнені, що наші досвідчені автори будуть піклуватися про ваших дослідженнях на професійному рівні. Вони мають великий досвід у використанні різних пакетів програмного забезпечення для аналізу даних та побудови моделей.

Як ми вибираємо наших авторів?

Наша адміністрація гарантує, що ми вибираємо найбільш кваліфікованих авторів для роботи по вашому проекту. Ми перевіряємо, що б їх кваліфікація відповідала вимогам вашої дисертації. Крім того, ви завжди можете поскаржитися на не компетентність, і ми негайно приймемо заходи. Всі інструкції і домовленості будуть дотримані, і ваш автор зобов'язується їх виконати.

Увага!

Так як ми дотримуємо договір про нерозголошення інформації, ми не можемо тут назвати наших партнерів по іменах. Але ми вас можемо засвідчити, що це обізнані й досвідчені люди, чуйні та добрі, готові прийти до вас на допомогу, вони ніколи не здаються і не зупиняються на половині шляху, вони будуть вашим кращим супутником і ми це вам гарантуємо. І ви обов'язково познайомитеся зі своїм керівником під час особистої зустрічі. Так само ми залишаємо за вами право змінити керівника, у встановлені на це терміни.

Контакти

  • (044) 531-53-00
    + 3 (098) 581-54-92
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про компанію

В основу створення Інформаційного центру «Ведмідь» покладено багаторічний різносторонній діалог вчених, педагогів вищої школи, практиків різних вищих навчальних закладів України ....Детальніше

Реклама

 
Scroll to top