Гарантії

Мы гарантируем, что ваша работа будет написана с нуля и доставлена вовремяУ сьогоднішніх умовах шаленого розвитку як інформаційних технологій, так і засобів і способів швидкого збагачення, досить гостро стоїть проблема довіри до бізнесу. Варто відзначити, що це навіть не проблема, а пріоритетне вимога часу. Добре розуміючи переживання наших клієнтів ми намагаємося максимально мінімізувати будь-які загрози, які можуть стати на шляху формування наших дружніх, партнерських взаємин.

Для цього ми пропонуємо наступні основоположні принципи побудови наших ділових відносин:

  • Ви оплачуєте тільки результати роботи. У договорі вказується термін оплати, наступного за отриманням матеріалів. При цьому Ви можете турбуватися тільки про «долю» Вашого авансу. Хотілося б Вас запевнити, що його сума набагато менша варто ніж наша репутація. Крім того наші юристи-практики розробили форму розписки, яку ми даємо при отриманні першого платежу.
  • Ми працюємо у відповідності з Договором про надання інформаційних послуг і, за бажанням, Договору про конфіденційність. Ще до підписання договору Ви особисто знайомитися з безпосереднім виконавцем і самі приймаєте рішення: чи в змозі, з Вашої точки зору, дана особа впоратися із завданням, надалі Ви безпосередньо спілкуєтеся з нею (ним). Центр виступає тільки своєрідним містком між вами, а також гарантом того, що в разі неможливості виконання з об'єктивних причин замовлення, воно буде виконане іншим не менш кваліфікованим фахівцем.
  • Ми зобов'язуємося після остаточної здачі роботи здійснювати її супровід (доопрацювання) безкоштовно до одного року.
  • Конфіденційність. На вимогу Замовника ми підписуємо договір про конфіденційність.

Це не вичерпний перелік гарантій і на вимогу замовника ми готові обговорити інші додаткові гарантійні заходи.

Читати 1224 разів Останнє редагування Понеділок, 28 січня 2013 23:59

Контакти

  • (044) 531-53-00
    + 3 (098) 581-54-92
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про компанію

В основу створення Інформаційного центру «Ведмідь» покладено багаторічний різносторонній діалог вчених, педагогів вищої школи, практиків різних вищих навчальних закладів України ....Детальніше

Реклама

 
Scroll to top