Етапи роботи

Обробка замовлення.

На цьому етапі оператор нашого центру перевіряє Ваше замовлення на можливість виконання. Обробка замовлення складає від одного до п'яти робочих днів, в залежності від його складності. У цей час ми уточнюємо всі подробиці замовлення і підбираємо кваліфікованого фахівця для виконання Вашого замовлення. У будь-якому випадку, Ваше замовлення буде розглянуто і дано Вам відповідь.

Підтвердження Вашого замовлення.

Після перевірки можливості виконання Вашого замовлення наш менеджер повідомить Вам вартість роботи і надасть докладну характеристику виконавців, які пропонують свої послуги. Після затвердження ціни замовлення, укладення договору, узгодження з Вами особистості виконавця або групи виконавців та внесення Вами авансу, наші спеціалісти починають виконувати Ваше замовлення.

Виконання та оплата роботи.

Виконана робота перевіряється нашим рецензентом на відповідність вимогам ВАК України, Вашим побажанням, на наявність плагіату, відповідність теми змісту роботи, вимогам до оформлення та орфографії, логіку викладу матеріалу, актуальність використаного матеріалу. При виявленні будь-яких розбіжностей робота направляється на доопрацювання ще до передачі Вам. Рецензентами в даному випадку виступають як правило доктора наук та інші професійні спеціалісти з досвідом науково-дослідної діяльності.

Робота виконується поетапно, у відповідність з узгодженим графіком. Оплата теж здійснюється за кожен етап роботи, після попередньої її діагностики Вами. Ви отримуєте готову роботу в друкованому та електронному вигляді зручним для Вас способом.

Доопрацювання роботи.

Після здачі роботи, договором передбачається ще гарантійний термін, протягом якого безкоштовно вносяться зміни в роботу і здійснюється її доопрацювання відповідно до вимог наукового керівника, побажань кафедри і т.д.. Таке доопрацювання здійснюється за винятком випадків, коли змінена тема роботи або змінений план роботи. Для якісного і швидкого доопрацювання Вашої роботи необхідно чітко сформулювати всі побажання та претензії, що виникли у Вас або у рецензента. Ви можете написати нам листа, відправити відскановану рецензію викладача або описати всі доопрацювання закріпленому за Вами менеджера по телефону.

Крім того, шановні Замовники, слід нагадати: наявність готової роботи - це повністю виконана наше завдання і тільки частина Вашої. Працювати над замовленням Вам доведеться по отриманню самого першого варіанту, оскільки ви повинні знати де і що знаходиться - адже це Ваша робота. Прискіпливий науковий керівник може здійснити елементарну перевірку: «У Вас в роботі не відображені ...». Замовник, який володіє змістом роботи щиро обуриться і скаже: «Це питання у мене розкрито в розділі ...», а той, хто не володіє, з необгрунтованими претензіями звернеться до виконавця. У такому випадку подальше виконання замовлення і захист будуть значно утруднені, оскільки у наукового керівника виникнуть певні сумніви в компетентності особи, яка захищається. Тому докладно знайомтеся з виконаною нами роботою, адже захищати її Вам.

kandidat.in.ua – дисертації, кандидатські, докторські, статті, дипломні, курсові на замовлення. Оформите сейчас - отримайте знижку!

Контакти

  • (044) 531-53-00
    + 3 (098) 581-54-92
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про компанію

В основу створення Інформаційного центру «Ведмідь» покладено багаторічний різносторонній діалог вчених, педагогів вищої школи, практиків різних вищих навчальних закладів України ....Детальніше

Реклама

 
Scroll to top